ART / Lithographs / Litographs in colors 9502037
nr 950 2037
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
2 st, Einar Nerman (1888-1983), lösa blad, bladets mått: 43 x 40 & 57 x 40,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Einar Nerman (1888-1983), lösa blad, bladets mått: 43 x 40 & 57 x 40
800
SEK 500
Monday Mars 23 2015
at 18:07:31
20/3 06:58:30
Einar Nerman
Read more about Einar Nerman